Państwa spojrzenie na otaczającą przyrodę!

plakat-1
Nieustannie powiększająca się baza wpisów na Mapie Bioróżnorodności, unikatowe zdjęcia ciekawych miejsc, obiektów i gatunków będących wyrazem bioróżnorodności województwa pomorskiego oraz dostrzegalność walorów przyrodniczych charakterystycznych dla następujących pór roku. Na taki efekt składa się nieprzeciętna umiejętność obserwacji, a także wyzwanie fotograficzne, którego podejmują się zaangażowani w projekt "Bioróżnorodność Skarbem Pomorza" uczniowie wraz z opiekunami.

Jednak nas ciekawi coś jeszcze - Państwa spojrzenie na otaczającą przyrodę!
Zachęcamy do skorzystania z możliwości komentowania wpisów na portalu edukacyjnym www.przyrodapomorza.pl www.przyrodapomorza.pl oraz pomocy w promocji przedsięwzięcia.

Pobierz:
plakat promujący portal - kliknij tutaj

Zachęcamy równiez do śledzeina frofilu LOP na Facebooku (kliknij tutaj). Tam równiez znajdą Państwo wiele informacji związanych z przebiegiem kampanii.

Organizator: Partnerzy:   Dofinansowanie:
 logo lop srednie  PZPK PL COLOR PNG  rdlp WFOSiGW wersja kolor-01
Korzystamy z dofinansowania Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Partonat medialny:

RG logo