XXX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej - informacje dot. etapu podstawowego 2015

OlimpiadaWiedzyEkologicznejDziękujemy serdecznie za zgłaszanie Szkół chętnych do udziału w kolejnej edycji Olimpiady. W artykule znajdą Państwo wykaz placówek z woj. pomorskiego oraz informacje dot. materiałów do przeprowadzenia etapu podstawowgo.

12.01.2015 r. godz. 10.00 - eliminacje szkolne

Materiały do przeprowadzenia etapu szkolnego zostaną wysłane bezpośrednio do szkół z Głównego Komitetu OWE w Warszawie przed eliminacjami szkolnymi.

Jeśli materiały do przeprowadzenia etapu szkolnego (w województwie pomorskim) OWE (TUBA) nie dotrą do szkoły do 02.01.2015 r. prosimy niezwłocznie skontaktować się z biurem LOP Okręgu w Gdańsku, najlepiej telefonicznie dzwoniąc pod nr 58 341 43 76 bądź mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

Wykaz Szkół zgłoszonych do XXX OWE z woj. pomorskiego (stan na 12.20.2014 r.) - kliknij tutaj

Aktualny regulamin OWE - kliknij tutaj

Opiekunowie (z woj. pomorskiego), którzy nie otrzymują mailowych  informacji dot. Olimpiady, a chcieliby się z nimi zapoznawać proszeni są o zgłoszenie mailowe bądź telefoniczne.

Harmonogram XXX OWE:

grudzień 2014 r. - dostarczenie materiałów merytorycznych etapu szkolnego do szkół ponadgimnazjalnych

12.01.2015 r. - przeprowadzenie elimnacji szkolnych XXX OWE

18.04.2015 r. - przeprowadzenie etapu okręgowego XXX OWE

5-7.06.2015 r. - uroczysty jubileuszowy etap centralny XXX OWE

XXX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej realizowana jest w ramach zadania dofinansowanego przez WFOŚiGW w Gdańsku

dofinansowane_rgb