XXXIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej - informacje dotyczące etapu podstawowego

OWE logo 2017
W artykule znajdą Państwo informacje dotyczące etapu podstawowego OWE oraz wykaz placówek oświatowych biorących udzał w Olimpiadzie.

10 stycznia 2018 r. godz. 10.00 - eliminacje szkolne

Więcej informacji w artykule

Materiały do przeprowadzenia etapu szkolnego wysyłane są w grudniu bezpośrednio do szkół z Głównego Komitetu OWE w Warszawie.

Jeśli materiały do przeprowadzenia etapu szkolnego (w województwie pomorskim) nie dotrą do szkoły po Nowym Roku prosimy niezwłocznie skontaktować się z biurem LOP Okręgiem w Gdańsku, najlepiej telefonicznie dzwoniąc pod nr 58 341 43 76 / 698 796 612 bądź mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

Lista szkół w województwie pomorskim, które biorą udział w Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej - kliknij tutaj
(W przypadku zmiany danych adresowych szkół prosimy o informacje!)

Uwaga, szkoły, które nie brały udziału w Olimpiadzie przez ostatnie trzy edycje, nie informowały o braku chętnych uczniów do przeprowadzenia OWE bądź nie przesyłały protokołów z przeprowadzenia etapu podstawowego, a także nie wezmą udziału w tej edycji (bądź nie prześlą informacji o braku chętnych uczniów do udziału), zostaną skreślone z listy szkół, które biorą udział w OWE.

Prosimy wszystkie szkoły przeprowadzające etap podstawowy o przesyłanie protokołów, bez wzlędu na to czy uczniowie przeszli do etapu wojewódzkiego, czy też nie. Brak otrzymania protokołów jest jednoznaczny z brakiem brania udziału przez szkołę w OWE.

Po otrzymaniu materiałów do przeprowadzenia etapu szkolnego, prosimy szczegółowo się z nimi zapoznać.

Protokoły z eliminacji szkolnych muszą być sporządzone wyłącznie na otrzymanym w przesyłce formularzu (BEZ WZGLĘDU NA TO, CZY UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWALI SIĘ DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO CZY TEŻ NIE) i przesłanie do Wojewódzkiego Komitetu OWE w nieprzekraczalnym terminie 26 stycznia 2018 (decyduje data stempla pocztowego) na adres:

Zarząd Okręgu LOP
ul. Jaśkowa Dolina 59
80-286 Gdańsk

Jednocześnie skan protokółu obligatoryjnie należy przesłać na adres e-mailowy Głównego Komitetu OWE: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Harmonogram XXXIII OWE:

grudzień 2017 r. - dostarczanie materiałów merytorycznych etapu szkolnego do szkół ponadgimnazjalnych
10.01.2018 r. - przeprowadzenie eliminacji szkolnych XXXIII OWE
14.04.2018 r. - przeprowadzenie etapu okręgowego XXXIII OWE
8-10.06.2018 r. - przeprowadzenie etapu centralnego XXXIII OWE

Opiekunowie (z woj. pomorskiego), którzy nie otrzymują mailowych informacji dot. Olimpiady, a chcieliby się z nimi zapoznawać proszeni są o zgłoszenie mailowe bądź telefoniczne.