Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wynikami etapu regionalnego konkursu "Mój Las" w roku szkolnym 2019/2020.
Regulamin konkursu: http://www.sitlid.pl/konkurs/
Komisja konkursowa w składzie:
1. Zdzisława Janowska - Liga Ochrony Przyrody Okręgu w Gdańsku
2. Barbara Ryll - Liga Ochrony Przyrody Okręgu w Gdańsku
3. Marzena Zakonek – Liga Ochrony Przyrody Okręgu w Gdańsku
po dogłębnej ocenie wszystkich nadesłanych prac postanowiła nagrodzić następujące osoby w poszczególnych kategoriach:
KATEGORIA I („Leśne smakołyki" - dzieci szkół podstawowych klas I-III):
I miejsca oraz zakwalifikowanie do etapu centralnego:
Jakub Belka, Wiktoria Łyczywek - uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Chojnicach
II miejsce oraz zakwalifikowanie do etapu centralnego:
Kacper Czerwiński – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Czersku
wyróżnienie
Szymon Fierek, Roksana Maliszewska, Mateusz Kalczuk - uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Chojnicach
wyróżnienie
Aleksander Nadobny, Kinga Dzazgowska - uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Chojnicach
W kategorii I nadesłano 10 prac
KATEGORIA II („Leśni lotnicy" - dzieci szkół podstawowych klas IV-VI):
I miejsce oraz zakwalifikowanie do etapu centralnego:
Jakub Kononowicz - Szkoła Podstawowa nr 5 im. J.H. Derdowskiego w Chojnicach
II miejsce oraz zakwalifikowanie do etapu centralnego:
Olivia Czapiewska - Szkoła Podstawowa nr 5 im. J.H. Derdowskiego w Chojnicach
wyróżnienie
Marcel Aszyk - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Czersku
W kategorii II nadesłano 32 prace
KATEGORIA III („Formy ochrony przyrody w mojej okolicy" młodzież klas podstawowych VII i VIII):
I miejsce oraz zakwalifikowanie do etapu centralnego:
Ada Wiśniewska - Szkoła Podstawowa nr 5 im. J.H. Derdowskiego w Chojnicach
wyróżnienie:
Marianna Karczyńska - Szkoła Podstawowa nr 5 im. J.H. Derdowskiego w Chojnicach
wyróżnienie:
Julia Krocz - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Czersku
W kategorii III nadesłano 14 prac
KATEGORIA IV („Las, który leczy" młodzież szkół ponadgimnazjalnych):
W kategorii IV nadesłano 2 prace
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy za tak licznie nadesłane prace a szczególnie Szkole Podstawowej nr 5 im. J.H. Derdowskiego w Chojnicach oraz Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Czersku, skąd otrzymaliśmy największą ilość prac.
Galeria: