Podsumowanie konkursu "Spotkanie z pająkiem" 2015

1
14 maja 2015 r. w Przedszkolu św. Jana de La Salle odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym „Spotkanie z pająkiem", które przedszkole wspólnie z Ligą Ochrony Przyrody zorganizowało dla dzieci z gdańskich przedszkoli i dla uczniów klas I – III szkół podstawowych.

Na uroczystość przybyły nagrodzone dzieci z rodzicami i nauczycielami oraz zaproszeni goście: P. Joanna Grzyba – Prezes Ligi Ochrony Przyrody Oddziału w Gdańsku, P. Anna Borowicz – członek Zarządu Ligi Ochrony Przyrody Oddziału w Gdańsku i Pani Marzena Zakonek – przedstawiciel Ligi Ochrony Przyrody.

Laureaci konkursu z przedszkoli i szkół zostali nagrodzeni upominkami i gromkimi brawami za piękne i kreatywne prace plastyczne przedstawiające pająki.

Niespodziankę dla gości przygotowały dzieci z grupy IV (5, 6 - latki) prezentując Ekologiczny Pokaz Mody, który wzbudził duże zainteresowanie gości.

Po słodkim poczęstunku, chętni mogli posłuchać ciekawostek o pająkach, które przedstawiła P. Anna Borowicz.

Bardzo dziękujemy Wszystkim Uczestnikom Konkursu, a także Wszystkim, którzy przyczynili się do jego organizacji, a w szczególności fundatorom nagród. Chcemy również podziękować instytucją wpierającym: Wydziałowi Biologii Uniwersytetu Gdańskiego, Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej oraz Cukierni Eugeniusz Lipiński.

Barbara Ryll

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu kliknij tutaj

2 3 17 23 26 27 34 38 39 44 45 49 51 52