Bezpłatne szkolenie online "Ekologiczny Biznes"

Zapraszamy członków Ligi Ochrony Przyrody, którzy ukończyli 16 lat do udziału w multimedialnym szkoleniu internetowym, które znajduje się na platformie Akademii PARP. Specjalnie dla członków LOP została stworzona społeczność "Zielono mi".

Szkolenie "Ekologiczny biznes" składa się z następujących modułów:
Moduł 1. Co każda firma wiedzieć powinna
Moduł 2. Korzyści z ochrony środowiska
Moduł 3. Gospodarka odpadami
Moduł 4. Produkty i opakowania
Moduł 5. Energia
Moduł 6. Instalacje i emisje
Moduł 7. Ochrona środowiska a proces inwestycyjny

Szkolenie pozwala na zdobycie wiadomości związanych z praktyczną stroną ochrony środowiska w każdym przedsiębiorstwie. Przedsiębiorcy dowiedzą się, jakie są ich obowiązki związane z ochroną środowiska, a także w jaki sposób mogą czerpać wymierne, również finansowe korzyści z takiego prowadzenia działalności gospodarczej. Szkolenie prezentuje krok po kroku zagadnienia związane z:
- obowiązkami wynikającymi z ochrony środowiska,
- korzyściami dla przedsiębiorców i ich działalności,
- sposobami ochrony środowiska,
a także wiele innych praktycznych informacji dotyczących ochrony środowiska.

Dzięki zastosowaniu środków multimedilnych, miłej oku grafiki, różnorodnych ćwiczeń uzupełnianych komentarzami lektora i treścią informacyjną szkolenie jest przyjazne dla uczestników.

Portal jest dostępny 24h przez 7 dni w tygodniu. Naukę można rozpocząć w dowolnym dla siebie momencie. Tryb i częstotliwość pracy każdy uczestnik ustala sobie samodzielnie, jednakże zaleca się systematyczną pracę (1 lekcja dziennie - ok. 20 min), co w rezultacie daje ok miesiąca nauki.

Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, który znajduje się pod linkiem: kliknij tutaj

Wypełniając formularz prosimy zwrócić uwagę na pozycję Pełna nazwa firmy i NIP. Członkowie LOP powinni wpisać nazwę firmy i NIP firmy, w której są zatrudnieni. Honorowane są wszystkie umowy: o pracę, zlecenie, o działo, kontrakty.

Administratorem danych jest Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, które za pośrednictwem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości powierzyło ich przetwarzanie firmie Estakada.pl

W razie pytań dotyczących szkolenia proszę kontaktować się z Biurem LOP w Gdańsku:

tel. 58 341 43 76

Po zaliczeniu szkolenia uczestnik może otrzymać certyfikat.