Wystawa w Gimnazjum nr 19 w Gdańsku 2012

wystawa

27.09.2012 r. zakończyła się dwutygodniowa wystawa prac nagrodzonych w konkursach fotograficznych i plastycznym organizowanych przez LOP.

Pracownicy szkoły, uczniowie oraz ich rodzice mogli podziwiać sylwetki ptaków, tych znanych i rzadziej widywanych, na zdjęciach wyróżnionych w konkursie "E cantu cognoscitur avis - każdy ptak po swojemu śpiewa". Mogli spojrzeć na Gdańsk z innej perspektywy, dostrzegając zieleń w mieście, jako jego niedłączny element, na fotografiach nagdodzonych w konkursie "Zielony Gdańsk". Dużym podziwem cieszyły się prace plastyczne przedstawiające "Zwiastuny Wiosny".

Konkursy zrealizowane zostały dzięki dofinansowaniu Urzędu Miasta Gdańsk oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

wystawa2 wystawa3