„Śmieci mniej, ziemi lżej” - projekt edukacyjny Ligi Ochrony Przyrody 2012/2013

dofinansowane_wfosigwSprawozdanie z realizacji zadania dofinansowanego ze środków WFOŚiGW w Gdańsku

Umowa dotacji nr WFOŚ/D/9/294/2012

W ramach zadania zorganizowano działania:

I. „Śmieci mniej, ziemi lżej" - Oddział Powiatowy LOP w Kościerzynie w walce z odpadami na terenie powiatu kościerskiego.
1. Zajęcia i warsztaty proekologiczne oraz Akcja Sprzątania Świata
2. Festyny proekologiczne

II. XXVIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej w województwie pomorskim w 2013 r.
1. Eliminacje szkolne
2. Eliminacje wojewódzkie

Pobierz szczegółowe sprawozdanie - kliknij tutaj

Organizatorzy zadania - Zarząd Ligi Ochrony Przyrody w Gdańsku oraz Zarząd Oddziału Powiatowego LOP w Kościerzynie wraz ze wszystkimi beneficjentami projektu serdecznie dziękują władzom oraz pracownikom WFOŚiGW w Gdańsku za udzieloną pomoc finansową i merytoryczną podczas realizacji zadania.

W tym miejscu pragniemy również bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w organizację zadania „Śmieci mniej, ziemi lżej" - projekt edukacyjny Ligi Ochrony Przyrody, przede wszystkim Członkom naszego Stowarzyszenia, samorządom Powiatu Kościerskiego, Nadleśnictwom RDLP w Gdańsku, bez pomocy których nie udałoby się całe przedsięwzięcie!