Nowy znaczek LOP na rok szkolny 2015/2016

Kopia leg 15 16

Jest już nowa naklejka LOP na rok szkolny 2015/2016!

Tegoroczne hasło brzmi: "Bądź przyjacielem jeży - chroń je, pomóż im przetrwać"

Na naklejce można zobaczyć zdjęcia jeża wykonane przez Pana Jerzego Gara, działacza Ośrodka Rehabilitacji Jeży "Jerzy dla Jeży" w Kłodzku. Serdecznie zapraszamy na stronę Ośrodka kliknij tutaj

Poprzez znaczek chcemy zwrócić uwagę na poważny w ostatnich czasach problem, jakim jest złe traktowanie jeży, które zmuszone są bytować wśród ludzi przez utratę naturalnych siedlisk. Liczebność jeży na terenie Polski znacznie się zmniejsza. Bez naszej pomocy może ich niedługo zabraknąć.

Juz teraz chcemy Państwa zaprosić na zajęcia terenowe "Bioróżnorodność Skarbem Gdańska" [kliknij tutaj]

Naklejka wydana jest w ramach zadania: "Edukacja ekologiczna realizowana przez Ligę Ochrony Przyrody w województwie pomorskim w 2015 roku" dofinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

WFOSiGW wersja kolor-01