Bioróżnorodność Kartuz i okolic

TRASA 1 Bioróżnorodność Kartuz 600Bioróżnorodność Kartuz i okolic.

Bioróżnorodność Kartuz i okolic.

Przygotowaliśmy dla Państwa - mieszkańców Kartuz i okolic, turystów, społeczności szkolnych (nauczycieli, uczniów, rodziców) dwie trasy. Są to zaplanowane wycieczki w terenie. Tak, aby aktywnie cieszyć się z kontaktu z przyrodą w okolicach Kartuz.

Zapoznajcie się Państwo z w pierwszej kolejności z uwagami metodycznymi, z opisem zadań a następnie zapoznajcie się z mapkami,  z załącznikami i propozycją gier. Wybierzcie co najbardziej Państwu odpowiada i idźcie w teren.

Cytując Adama Wajraka: "Bez zaglądania w różne zakamarki, włóczenia się po lesie albo łąkach lub podglądania innych stworzeń po prostu nie będziemy szczęśliwi i nic nam tego nie zastąpi". Przyłączam się do tych słów i radością przekazuję materiał. Pamiętajcie Państwo, aby nie zapomnieć, że dla uczniów, dzieci, waszych podopiecznych to musi być przygoda i zabawa, tak buduje się pozytywną relację z przyrodą i tak stawia się pierwszy krok, aby w przyszłości chceć o nią zadbać.

Link do strony z materiałami jest i będzie wysyłany do szkół i partnerów oraz zainteresowanych osób również mailowo. Jeżeli chcesz, aby przesłać go w nowe miejsca do których nie dotarliśmy z informacją... napisz proszę wiadomość do koordynatora zadania: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dziękujemy za możliwość realizacji zadania i za dofinansowanie z WFOŚIGW w Gdańsku.

Edyta Słomczyńska. Fundacja Chlorofeel. Kartuzy.

logo Fundusz

Attachments:
Download this file (C_TRASA 1 MAPA 1.jpg)C_TRASA 1 MAPA 1.jpg[ ]Administrator260 kB
Download this file (C_TRASA 1 MAPA 2.jpg)C_TRASA 1 MAPA 2.jpg[ ]Administrator301 kB
Download this file (C_TRASA 1 MAPA 3.jpg)C_TRASA 1 MAPA 3.jpg[ ]Administrator346 kB
Download this file (TRASA 1 TRASA KARTY MIEJSC.pdf)TRASA 1 TRASA KARTY MIEJSC.pdf[ ]Administrator1321 kB
Download this file (TRASA 1 ZAŁĄCZNIK GRY I ZABAWY TERENOWE.pdf)TRASA 1 ZAŁĄCZNIK GRY I ZABAWY TERENOWE.pdf[ ]Administrator266 kB
Download this file (TRASA 1 ZAŁĄCZNIK ZIELNIK WSKAZÓWKI.pdf)TRASA 1 ZAŁĄCZNIK ZIELNIK WSKAZÓWKI.pdf[ ]Administrator6053 kB
Download this file (TRASA 1_UWAGI, OBJAŚNIENIA DO MAPY.pdf)TRASA 1_UWAGI, OBJAŚNIENIA DO MAPY.pdf[ ]Administrator652 kB
Download this file (TRASA 2 KARTY MIEJSC.pdf)TRASA 2 KARTY MIEJSC.pdf[ ]Administrator1452 kB
Download this file (TRASA 2 MAPA 1.jpg)TRASA 2 MAPA 1.jpg[ ]Administrator376 kB
Download this file (TRASA 2 MAPA 2.jpg)TRASA 2 MAPA 2.jpg[ ]Administrator315 kB