V Młodzieżowy Sejmik Ekologiczny Bolszewo 2018

sejmik Bolszewo resize-height
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Bolszewie serdecznie zaprasza uczniów Państwa szkoły do wzięcia udziału w konkursie wiedzy ekologicznej w ramach V Młodzieżowego Sejmiku Ekologicznego.

Konkurs został objęty honorowym patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty, Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku oraz Gdyńskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli

Organizatorzy:

- Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Bolszewie
- Urząd Gminy Wejherowo
- Zarząd Powiatowy Ligi Ochrony Przyrody
- Nadleśnictwo Wejherowo
- Akwarium Gdyńskie MIR-PIB
- PEWIK Gdynia

Termin zgłoszenia uczestników konkursu mija 23 lutego 2018 r. Zgłoszenia dokonać można drogą listowną lub mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. (w temacie proszę wpisać: V Młodzieżowy Sejmik Ekologiczny). W zgłoszeniu powinny znajdować się imiona i nazwiska uczestników oraz imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego uczniów do konkursu.

84 – 239 Bolszewo

Konkurs odbędzie się 23 marca 2018 r. w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w budynku przy ulicy Leśnej 35 (budynek dawnego Samorządowego Gimnazjum im. Jana Pawła II) o godzinie 9:00.

Życząc owocnych przygotowań, liczymy na Państwa udział.

Regulamin konkursu: kliknij tutaj