Konkurs Przyrodniczy „Zdrowie ważna sprawa i życia podstawa” 2016

IMG 4941
W kwietniu w Szkole Podstawowej nr 39 w Gdańsku odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego „Zdrowie ważna sprawa i życia podstawa". Celem konkursu było m.in. propagowanie wśród uczniów wiedzy prozdrowotnej i zdrowego stylu życia, nabywanie prozdrowotnych nawyków oraz wspomaganie rozwoju człowieka w przyjaznym i zdrowym środowisku.

Konkurs miał charakter testu wiedzy. Wszyscy finaliści wykazali się bardzo szeroką wiedzą i uzyskali wspaniałe wyniki.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Joanna Żmudzińska SP nr 19 (ZKPiG) w Gdańsku
II miejsce – Natalia Górka– SP nr 39 w Gdańsku
III miejsce – (ex aequo) Bartosz Klimkiewicz – SP nr 48 w Gdyni i Mikołaj Limanówka – SP nr 19 (ZKPiG) w Gdańsku

Wyróżnienia:

Emilia Pogorzelska – SP nr 38 w Gdańsku
Kinga Wałdoch – SP nr 28 w Gdyni
Agnieszka Gontarz– SP nr 28 w Gdyni
Kaja Sadowska – SP nr 28 w Gdyni
Natalia Kamińska – SP nr 31 (ZS nr 9) w Gdyni
Alicja Wawryn – SP nr 39 w Gdańsku

Wszyscy finaliści otrzymali dyplomy oraz upominki ufundowane przez Ligę Ochrony Przyrody i Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Gdańsku w postaci pięknego kalendarza LOP, książek i zakładek. Darczyńcom bardzo serdecznie dziękujemy.

Wszystkim uczestnikom, a szczególnie laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Anna Welz

Szkoła Podstawowa nr 39 w Gdańsku