Wyniki eliminacji wojewódzkich XXVII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej 2012

xxvii_olimpiada

Dnia 21 kwietnia 2012 r w Auli prof. Bogusława Krei Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego odbyły się eliminacje wojewódzkie
XXVII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.
Patronat nad imprezą sprawowała Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Gdańsku.

W konkursie uczestniczyło 104 uczniów z województwa pomorskiego.

W przerwie, pomiędzy etapem pisemnym a ustnym, Pan Dariusz Ożarowski z TPK przedstawił bardzo ciekawy wykład dotyczący sów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

W etapie ustnym wzięło udział 12 uczestników, w tym dwóch wyłonionych w trakcie dogrywki.

Do eliminacji centralnych, które odbędą się 1-3 czerwca 2012 w Zielonej Górze, wytypowano najlepszą siódemkę:

1. Łukasz Negowski z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza,
ul. 17 Marca 6, 82-200 Malbork,

2. Alicja Podleśny z Ogólnoksaztałcącego Liceum Jezuitów im. Św. Stanisława Kostki, ul. Tatrzańska 35, 81-313 Gdynia,

3. Wojciech Chmielak z I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Skłodowskiej-Curie, ul. Szkoły Morskiej 1, 83-110 Tczew,

4. Martyna Kala z VI Liceum Ogólnokształcącego im. Wacława Sierpińskiego, ul. Kopernika 34, 81-424 Gdynia,

5. Monika Narloch z Zespółu Szkół Licealnych, ul. Szkolna 3, 89-650 Czersk,

6. Natalia Walkusz z I Liceum Ogólnokształcącego im. H. Derdowskiego, ul. Klasztorna 4, 83-300 Kartuzy,

7. Joanna Namiotko z Zespołu Szkół Ogólnoskształcących nr 1 im. Stefana Żeromskiego, ul. Dygasińskiego 14, 84-300 Lębork.

Laureaci etapu wojewódzkiego otrzymali nagrody w postaci sprzętu elektronicznego.

Przywilej wstępu na uczelnie wyższe z pominięciem postępowania kwalifikacyjnego posługuje wyłącznie uczestnikom eliminacji wojewódzkich, którzy uzyskali w teście pisemnym minimum 70% poprawnych odpowiedzi, czyli 35 pkt. (na liście osoby zaznaczone żółtym kolorem).

Wyniki eliminacji wojewódzkich: kliknij tutaj

Szyfr odpowiedzi: kliknij tutaj

Fotorelacja z eliminacji wojewódzkich Olimpiady - kliknij tutaj

dofinansowano_przez_wfos