XXIX OWE - szyfr odpowiedzi i protokół etapu szkolnego 2014

OlimpiadaWiedzyEkologicznej

Szanowni Państwo!
Mamy już za sobą eliminacje szkolne XXIX OWE. W artykule znajdą Państwo szczegóły dotyczące, m.in. szyfru prawidłowych odpowiedzi i protokołu z etapu szkolnego.

Szyfr prawidłowych odpowiedzi będzie dostępny 16 stycznia 2014 r. na stronie internetowej www.ekoolimpiada.pl oraz www.lop.org.pl.

Protokoły (wyłącznie na oryginalnych drukach!) należy przesłać pocztą do 25 stycznia 2014 r. (decyduje data stempla pocztowego) do Wojewódzkich Komitetów OWE. Protokół należy wypełnić i odesłać nawet w przypadku, jeśli nikt ze startujących uczniów nie osiągnął wymaganego minimum 80% prawidłowych odpowiedzi, aby móc zakwalifikować sie do etapu wojewódzkiego.
Woj. pomorskie - Liga Ochrony Przyrody Okręg w Gdańsku, ul. Jaśkowa Dolina 59, 80-286 Gdańsk.
Testy przechowywane są w Archiwum Szkoły.

Jednocześnie skan protokołu obligatoryjnie należy przesłać na adres e-mail Głównego komitetu OWE: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

Opiekunowie (z woj. pomorskiego), którzy nie otrzymują mailowych informacji dot. Olimpiady, a chcieliby się z nimi zapoznawać proszeni są o zgłoszenie mailowe bądź telefoniczne.

W razie pytań proszę się kontaktować z Biurem LOP w Gdańsku telefonicznie 58 341 43 76 bądź mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Skan pisma do Dyrekcji z wytycznymi etapu szkolnego - kliknij tutaj
Harmonogram najbliższych edycji OWE - kliknij tutaj
Regulamin OWE - kliknij tutaj
Nowa strona OWE - kliknij tutaj
Facebook OWE - kliknij tutaj

Organizator: Współorganizatorzy:

logo_lop_male

logoug

Logo_PTG

LOP Okręg w Gdańsku Instytut Geografii UG Oddz. Gd. PTGeogr.

XXIX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej w województwie pomorskim realizowana jest w ramach zadania dofinansowanego przez WFOŚiGW w Gdańsku

dofinansowane_rgb