XXXI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej - etap wojewódzki 2016

OlimpiadaWiedzyEkologicznej
Eliminacje OWE w woj. pomorskim odbędą się 16 kwietnia 2016 r. o godz. 10.00 na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Bażyńskiego 4 w Auli S209

Więcej szczegółów w artykule.

- lista uczestników zakwalifikowanych do eliminacji wojewódzkich - kliknij tutaj

- program XXXI OWE 2016 - kliknij tutaj

- regulamin OWE - kliknij tutaj

W razie pytań czy wątpliwości prosimy kontaktować się mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.) lub telefonicznie (58 341 43 76, kom. 698 796 612).

Opiekunowie (z woj. pomorskiego), którzy nie otrzymują mailowych informacji dot. Olimpiady, a chcieliby się z nimi zapoznawać proszeni są o zgłoszenie mailowe bądź telefoniczne.

Organizator Współorganizator Patronaty honorowy Partner
 logo lop male  logoUG  rdos gdansk small  logor RCWG małe internet
LOP Okręg w
Gdańsku
Instytut Geografii oraz
Instytut Filozofii, Socjologii
i Dziennikarstwa

Olimpiadę w Województwie Pomorskim wspierają również

rdlp pewik logotyp podstawowy  pbuch-logo  logo GM

NOWE.BE7 logo WOLONTARIATcmyk

XXXI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej organizowana jest w ramach zadania dofinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

WFOSiGW wersja kolor-01