XXXV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej - informacje dotyczące etapu podstawowego

OWE logo 2017
W artykule znajdą Państwo informacje dotyczące etapu podstawowego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

9 stycznia 2020 r. godz. 10.00 - eliminacje szkolne

Materiały do przeprowadzenia etapu szkolnego wysyłane są w grudniu bezpośrednio do szkół.

Jeśli materiały do przeprowadzenia etapu szkolnego (w województwie pomorskim) nie dotrą do szkoły po Nowym Roku prosimy niezwłocznie skontaktować się z biurem LOP Okręgiem w Gdańsku, najlepiej telefonicznie dzwoniąc pod nr 698 796 612 bądź mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

Prosimy wszystkie szkoły przeprowadzające etap podstawowy o przesyłanie protokołów, bez względu na to czy uczniowie przeszli do etapu wojewódzkiego, czy też nie. Brak otrzymania protokołów jest jednoznaczny z brakiem brania udziału przez szkołę w OWE.

Po otrzymaniu materiałów do przeprowadzenia etapu szkolnego, prosimy szczegółowo się z nimi zapoznać.

Protokoły z eliminacji szkolnych muszą być sporządzone wyłącznie na otrzymanym w przesyłce formularzu (BEZ WZGLĘDU NA TO, CZY UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWALI SIĘ DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO CZY TEŻ NIE) i przesłanie do Wojewódzkiego Komitetu OWE w nieprzekraczalnym terminie 26 stycznia 2020 (decyduje data stempla pocztowego) na adres:

Zarząd Okręgu LOP
ul. Jaśkowa Dolina 59
80-286 Gdańsk

Jednocześnie skan protokółu obligatoryjnie należy przesłać na adres e-mailowy Głównego Komitetu OWE: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Szyfr prawidłowych odpowiedzi etapu podstawowego ukaże się 10 stycznia 2020 r. na stronie www.ekoolimpiada.pl

Harmonogram XXXV OWE:

grudzień 2019 r. - dostarczanie materiałów merytorycznych etapu szkolnego do szkół ponadgimnazjalnych
09.01.2020 r. - przeprowadzenie eliminacji szkolnych XXXV OWE
25.04.2020 r. - przeprowadzenie etapu okręgowego XXXV OWE