XXXVII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Wojewódzki Komitet Olimpiady Wiedzy Ekologicznej uprzejmie informuje, że w ubiegłym roku szkolnym niecałe 32% szkół z naszego województwa odesłało protokół z przebiegu eliminacji szkolnych OWE. Główny Komitet Olimpiady Wiedzy Ekologicznej podjął decyzję, aby na stronie OWE zielonym kolorem zaznaczone zostały szkoły, które odesłały protokóły, tym samym otrzymają materiały na XXXVII edycję. Kolorem granatowym zaznaczone zostaną szkoły, które swój udział zgłosiły pisemnie, co gwarantuje im również otrzymanie materiałów XXXVII OWE. W przypadku pozostałych szkół, nie tylko tych, które zawiera baza i nie odesłały protokołów, których uczniowie z chęcią wezmą udział w XXXVII edycji, powinny one przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy, który również w najbliższych dniach zostanie zamieszczony na stronie OWE. Jest on równocześnie zobowiązaniem szkoły do odesłania oryginału protokółu do Wojewódzkiego Komitetu OWE, bez względu na to, czy uczniowie danej szkoły zakwalifikowali się czy też nie, do etapu okręgowego XXXVII OWE. Terminarz przebiegu XXXVII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej przedstawia się następująco:

- etap szkolny w całym kraju 10 stycznia 2022 r.

- etap okręgowy w całym kraju 16 kwietnia 2022 r.( w przypadku pandemii to data od której uczniowie rozpoczną pisanie pracy badawczej, na temat podany przez GK OWE).

- etap centralny 3-5 czerwca 2022 r.( w przypadku pandemii finał zdalny).

Z wyrazami szacunku,

Dawid Kaczmarek