Nowy znaczek LOP na rok szkolny 2014/2015

Jest już nowa naklejka LOP na rok szkolny 2014/2015!

Tegoroczne hasło brzmi: „Chrońmy bogactwo naturalne Ziemi! Chrońmy bioróżnorodność!".

Na naklejce zobaczyć można zdjęcie bogatej łąki z lasem w tle wykonane przez Pana Marcina Stanisława Wilgę – przyrodnika oraz zdjęcie kwiatu maku autorstwa Pana Zygmunta Gornowicza – fotografika.

Rok szkolny 2014/2015 poświęcony będzie BIORÓŻNORODNOŚCI. Informacje o kolejnych akcjach zamieszczane będą na bieżąco w trakcie trwania roku na naszej stronie internetowej.

Już teraz zapraszamy na:

• seminarium i zajęcia terenowe „Zróżnicowanie przyrodnicze Gdańska – wszyscy odpowiadamy za zachowanie bioróżnorodności" - aby poznać szczegóły kliknij tutaj
  • "Projekt - Pomnik Przyrody" - wojewódzkie konkursy fotograficzny i plastyczny - aby poznać szczegóły kliknij tutaj

Organizacja roku szkolnego 2014/2015 - kliknij tutaj

Naklejka wydana jest w ramach zadania: "Edukacja ekologiczna realizowana przez Ligę Ochrony Przyrody w województwie pomorskim w 2014 r." współfinansowanego przez WFOŚiGW

dofinansowane_wfosigw