Informacje o portalu www.przyrodapomorza.pl

logo glowneSzanowni Nauczyciele, drodzy Uczniowie, mieszkańcy województwa pomorskiego, turyści!

Nasz portal www.przyrodapomorzapl już jest dostępny!

Każda szkoła, która zgłosiła swój udział w kampanii Bioróżnorodność Skarbem Pomorza otrzyma login i hasło niezbędne do zamieszczania swoich wpisów, zdjęć z przeprowadzanych obserwacji.
Jednak poznawać bioróżnorodnośc województwa pomorskiego przez śledzenie wpisów na portalu oraz komentować zdjęcia/wpisy może każdy! Do czego serdecznie zachęcamy!

Głównym elementem portalu jest MAPA BIORÓŻNORODNOŚCI, która prezentuje Wasze efekty obserwacji, np. zdjęcia oraz notatki z przeprowadzanych zajęć terenowych.

Aktualnie na mapie zamieszczone są fotografie wykonane przez uczniów biorących udział w konkursie zorganizowanym przez Ligę Ochrony Przyrody Okręg w Gdańsku "Projekt-Pomnik Przyrody".

Wraz z czasem trwania kampanii nasza mapa będzie się rozwijać, a efekt końcowy zostanie zaprezentowany w czasie konferencji podsumowującej w październiku 2015 r.

Tomasz Michalski
Koordynator Kampanii "Bioróżnorodność Skarbem Pomorza"

Organizator: Partnerzy:   Dofinansowanie:
 logo lop srednie  PZPK PL COLOR PNG  rdlp WFOSiGW wersja kolor-01
Korzystamy z dofinansowania Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Partonat medialny:

RG logo