Zaproszenie dla Opiekunów Szkolnych Kół LOP do współpracy

Jeśli Szkolne Koło LOP, nad którym sprawuje Pani/Pan opiekę, prężnie działa, podejmuje ciekawe inicjatywy proekologiczne to warto podzielić się tymi informacjami z innymi. Zachęcamy do prezentowania na naszej stronie internetowej artykułów, krótkich notek o aktualnych i planowanych przedsięwzięciach, relacji z wydarzeń wraz ze zdjęciami, czy samych zdjęć z krótkimi opisami. Wystarczy przesłać informacje, które chcą Państwo przekazać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., najlepiej w formie pliku tekstowego, prezentacji multimedialnej lub zdjęć z opisami (prosimy podawać autorów tekstów, prezentacji i zdjęć). Umieszczeniem danych na stronie zajmiemy się my.

Zapraszamy do współtworzenia naszej wspólnej strony internetowej. W razie pytań najlepiej kontaktować się mailowo lub telefonicznie (tel. do biura 58 3414376).

Prezes Zarządu Okręgu
Ligi Ochrony Przyrody w Gdańsku